Ankara En İyi İş Davası Avukatı

Davalar, her alanda oldukça fazladır. Birçok konuda dava açılmaktadır. İş davaları da bunlardan biridir. İş davaları genelde haksızlığa uğrayan kişiler tarafından dilekçeyle oluşturulur. İş davaları en fazla 4 ay içerisinde sonuçlanır. Ankara’da da iş davaları oldukça fazladır. Bu konuda başarılı olan ve ilgi alanlarından olan hukuk firmalarıyla çalışmak en doğrusudur. Arı Hukuk, Ankara İş Davası Avukatı hizmeti vermektedir.

Arı Hukuk Hakkında

2008 yılında kurulan Arı Hukuk, hem bireysel hem de kurumsal hizmet vermektedir. Aynı zamanda 2017 senesinden beri de arabuluculuk alanında da hizmet vermektedir. Nihan Ünver Arı tarafından kurulan hukuk bürosunda birçok alanda başarılı avukatlar yer almaktadır.
Müvekkillere hizmet vererek başarılarını katlamaya da devam etmektedir. Arı Hukuk, müvekkillerinin isteğini bilerek davalarına hazırlanır. Aynı zamanda çalışkan, yetenekli ve kendini sürekli geliştiren ekibi ile de her geçen gün daha başarılı olmaya ve sektörde hızla yer etmeye başlamıştır.

Arı Hukuk Faaliyet Alanları

Arı Hukuk, birçok avukatı bünyesinde barındırır. Aynı zamanda faaliyet alanları da oldukça geniştir. Bunlar; aile hukuku, icra hukuku, iş hukuku, ceza hukuku, şirketler hukuku, idare hukuku, ticaret hukukudur.
Aynı zamanda 2017 senesinden beri arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Tüm bu konularda hem başarılı hem de yetenekli olarak çalışan avukatlar sayesinde her zaman yüzü gülen müvekkilleri olmaktadır.
Avukatlar, konu ve alan fark etmeksizin, her müvekkilleriyle ilk ve son müvekkilleri gibi çalışır ve ilgilenirler. Bunun da olumlu sonuçlarını hukuk bürosu olarak alırlar.

İş Davası Hakkında

İşçi, devlet ve işveren arasındaki ilişkiyi düzenlenen kanun kapsamında, her türlü iş davalarında alanında başarılı avukatlar ile hizmet verilmektedir. İş kazaları ve tazminat davaları başta olmak üzere, primler, sözleşmeler, işten çıkarılma ya da işe iade davalarının tümü iş davalarını kapsar.
Aynı zamanda ölüm durumlarında manevi ve maddi tazminat davaları da yer alır. Ayrıca yıllık ücretler ve maaşlar konusunda da açılacak davalar, iş davalarında görüşür.

İş Davası Yetkili Mahkeme

İş davaları, basit yargılama usulü ile yargılanır. Davanın açıldığı tarihteki bölgede, bölge yetkili mahkemesine başvuru yapılır. Dilekçe ile giderek ilgili davanın açılması konusunda başvuru yapılmış olur. Reddedilen bir dilekçe, yeniden aynı konuda gönderilemez.

Arı Hukuk İş Davası Hakkında

Arı Hukuk, hukukun birçok alanında hizmet vermektedir. Bunlardan biri de iş hukukudur. İş hukuku konusunda da yer alan başarılı avukatları sayesinde müvekkillerini anlayarak dilekçe ile dava açılmasına başvuruda bulunur.
Aynı zamanda bazı durumlarda işten ayrılma durumunda, işveren ve işçi arasında arabuluculuk da yapılır.
Arı Hukuk bu alanda da hizmet vermektedir. Her geçen gün davalarındaki başarıyla sektörde hızla ilerleyen ve birçok kişinin tercihi lan Arı Hukuk, hizmetlerine çizgisini bozmadan devam etmektedir. Bundan sonra da en iyilerden biri olmaya devam edecek ve en iyi hizmeti verecektir.

 

İletişim Bilgileri
Yeşilova Mah.4017 Cad. Çağ Dora Plaza 18/1 Etimesgut / ANKARA
Pazartesi - Cuma: 8.30-.19:00
Yol tarifi al
İletişim Bilgileri
Yeşilova Mah.4017 Cad. Çağ Dora Plaza 18/1 Etimesgut / ANKARA
Pazartesi - Cuma: 8.30-.19:00

Arihukuk.com @2021 – Tüm Hakları Saklıdır. Dizayn ve Yazılım destek: BiSEO

Arihukuk.com @2021 – Tüm Hakları Saklıdır. Dizayn ve Yazılım destek: BiSEO

WhatsApp'ı Aç
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Butona tıklayarak Hukuk danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.